Jantarové náušnice

Jantarové náušnice

Náušnice z jantaru jsou určeny pro ženy kteréhokoliv věku, záleží jen na vlastním vkusu a požadavcích na barvu a tvar náušnic. Náušnic z jantaru je na našem internetovém obchodě Naturshop.cz  široká nabídka a můžeme říct, že si v typech náušnic vybere opravdu každý. Náušnice z jantaru můžou být libovolně dlouhé, zdobené obrubou ze stříbra i bez, kratší či jen pecičky s drobným jantarovým korálkem. Jantarové náušnice se nosí nejen jako šperkový doplněk, ale i pro svoje léčebné účely, Lehké jantarové náušnice doporučujeme nosit při zánětech ucha a to v počátečním stavu i při opakovaných recidivách jakéhokoliv zánětlivého onemocnění v oblasti uší, štítné žlázy či dutin. Jantaru je odnepaměti přisuzují léčebné účinky a to takové, že jantar tiší záněty a také hormonální nerovnováhu jak v období přechodu, tak i v přerodu dívky v ženu.  Výroba náušnice z jantaru vyžaduje již ruce zkušeného šperkaře, který zpracuje jantarové náušnice tak, aby jantar v náušnicích byl v páru, což je u přírodních materiálů někdy dost velký oříšek, a také aby náušnice z jantaru měly rozumnou váhu, aby dobře seděly v uších a nebyly příliš těžké.

Jantarové náušnice pecičky od Naturshop.cz Jantarové náušnice stříbrné od Naturshop.cz
Jantarové náušnice na obrázcích nad tímto textem jsou vyrobeny z jantaru z Litvy. Tyto náušnice jsou pro ženy preferující lehké náušnice pro každodenní nošení, které nezatěžují ušní lalůček a ženskému uchu i tváři dodávají lehký zlatavý lesk. Jantarové náušnice na obrázku vlevo tvoří opracovaný korálek z tmavého jantaru, který je připevněn na drobné tyčce s puzetkou. Stejné zapínání mají i náušnice z jantaru n obrázku vpravo, kdy je medový jantar v náušnicích zasazen do stříbrné obruby, která nejenže jantar v náušnicích chrání před poškozením, ale také celé jantarové náušnice rozzáří a dodá jim neopakovatelný lesk a brilanci.

Stříbrné jantarové náušnice od Naturshop.cz Náušnice z jantaru stříbrné od Naturshop.cz
Jantarové náušnice v polodlouhé délce jsou po pecičkách (jantarové náušnice na obrázcích výše)nejoblíbenější náušnice. Jantarové náušnice se srdíčky na obrázku vlevo krásně kopírují tvář a zakončí i méně hezký lalůček, Ani tyto náušnice nijak nezatěžují ucho a expresivní tvar jantarového srdce činí z těchto náušnic velmi elegantní šperk. Jantarové náušnice z tmavého plochého obdélníčku z jantaru jsou v polodlouhé délce. Náušnice již přirozeně visí na uchu, ale jejich délka nijak neomezuje či nezatěžuje. Jantarové náušnice jsou lehké a elegantní.

stříbrné náušnice z Jantaru od Naturshop.cz Jantarové náušnice ve stříbře od Naturshop.cz
Dlouhé jantarové náušnice na obrázcích sluší nejen dlouhovláskám, ale i ženám s kratšími vlasy, které chtějí připoutat pozornost na tvář, která je díky jantaru na náušnicích rozzářena zlatavým leskem a působí sametovým dojmem. Na našem e-shopu zaměřeném na prodej drahých kamenů a šperků jsme jantarové náušnice nafotili na modelce, aby si naši zákazníci i zákaznice mohly prohlédnout jak detail jantarové náušnice i celého páru, tak i celkový vzhled náušnice na uchu. Vyberte si z naší skladově omezené kolekce jantarových šperků na internetovém obchodě Naturshop.cz, které obsahují jantarové náušnice, přívěsky, náhrdelníky i náramky z jantaru, které jdou mezi sebou libovolně kombinovat dle vaší fantazie.

Naturshop.cz - internetový obchod drahé kameny, jantar, šperky, dárky Naturshop.cz – Internetový obchod na drahé kameny, jantar, šperky a dárky

(Veškeré texty a fotografie jsou majetkem NATURSHOP.CZ, jsou chráněny autorským zákonem a ochrannou známkou. Šíření textů o drahých kamenech je bez souhlasu majitele zakázáno. © Naturshop.cz)