Jantarové přívěsky

Přívěsky z jantaru

Přívěsek z jantaru je nejčastěji nošeným šperkem. Jantarové přívěsky jsou poměrně levnější, lehčí a také více trendy, než celé jantarové náhrdelníky.  Přívěskem z jantaru můžete nejen vyjádřit a podtrhnout svoji osobnost, ale také využít léčebných účinků jantaru, o kterých se již po staletí vedou legendy. Říká se, že jantar pomáhá při hormonální nerovnováze, kterou způsobuje nedostatečná či nadměrná činnost štítné žlázy, a také při zánětlivých onemocněních v těle. Naturshop.cz nabízí jak přírodní jantary minimálně opracované, které jsou velmi vhodné k léčitelským účelům z různých koutů světa. Jantar pochází z oblasti pobaltských států, zajímavé jantarové přívěsky můžeme nabídnout také z prosluněného státu Kolumbie.
Jantarový přívěsek z pravého jantaru od Naturshop.cz Přívěsek jantar jantarový šperk od Naturshop.cz
Jantarové přívěsky, které vidíte na obrázcích, pochází z Kolumbie a tyto přívěsky září svým neopakovatelným sluníčkovým a hřejivým leskem. Jantarový přívěsek na obrázku vlevo tvoří téměř neopracovaný kousek Kolumbijského jantaru, který je zavěšen na kůži. Tento typ jantarového přívěsku je velmi vhodný, pokud jantar používáte k esoterickým účelům. Přívěsek z jantaru pochází rovněž z Kolumbie a již byl obroušen do tvaru kapky, která dává vyniknout medovému zabarvení jantaru, která je jen otvorem v přívěsku provlečena, oproti uzlíku na jantarovém přívěsku na obrázku vlevo.


Jantarové přívěsky se také často zasazují do stříbra, které jantar na přívěsku chrání a dodává mu úžasnou brilanci a lesk. Jantarové přívěsky jsou vytvořeny z kvalitního stříbra Ag 925/1000 z rukou zkušeného šperkaře. Přívěsky z jantaru jsou součástí unikátní kolekce jantarových šperků, kterou můžete nakoupit na e-shopu Naturshop.cz. Tato kolekce je skladově omezená a jednotlivé jantarové přívěsky jsou dostupné jen v omezeném množství proto, aby každá žena mohla být jedinečná a nestávalo se, aby se na ulicích potkávaly ženy se stejnými šperky.
Jantarový stříbrný přívěsek od Naturshop.cz Stříbrný přívěsek z jantaru, jantarové šperky od Naturshop.cz
Přívěsky z jantaru, které vidíte na obrázcích výše, tvoří kvalitní stříbro Ag 925/1000 ve kterém je zasazen vybroušený kousek jantaru ve tvaru hladké mugle. Jantarový přívěsek oválek je ve zlato-medovém odstínu, hranatý jantarový přívěsek má spíše tmavší barvu a při bližším pohledu na přívěsek si všimněte zabarvení zelenkavého jantaru uprostřed jakési obruby, kterou tvoří jantar ve tmavším odstínu hnědé. Jantarové přívěsky na těchto obrázcích jsou spíše klasického vzhled, oproti unikátním přívěskům na obrázcích níže ze špičkového jantaru. Všechny tyto přívěsky tvoří ucelenou kolekci šperků z jantaru z Baltu a můžete ji nakoupit na internetovém obchodě Naturshop.cz, který má již bohaté zkušenosti s jantarovými špeky a tisíce spokojených zákazníků.

Jantarový přívěsek delfín od naturshop.cz Přívěsek jantarový, jantarové šperky od Naturshop.cz

Naturshop.cz - internetový obchod drahé kameny, jantar, šperky, dárky Naturshop.cz – Internetový obchod na drahé kameny, jantar, šperky a dárky

(Veškeré texty a fotografie jsou majetkem NATURSHOP.CZ, jsou chráněny autorským zákonem a ochrannou známkou. Šíření textů o drahých kamenech je bez souhlasu majitele zakázáno. © Naturshop.cz)